Hakkımızda

 

BebeLand markasıyla 2019 yılında çıktığı yolda emin adımlarla ilerleyen ve bu serüvende elde ettiği tecrübeyi e-ticaret ile buluşturup,sanal mağazasında tüm müşterilerini BebeLand.com.tr adresi ile buluşturmayı hedeflemiştir.Sürekli geliştirmeyi kendine politika edinen ve en kaliteli ürünleri tüm Türkiye'de ki müşterileriyle buluşturmayı hedefleyen  BebeLand.com.tr mağazası hizmetinizde.BebeLand müşteri memnuniyetine ve daima daha iyi deneyimler sunmayı prensip edinmiş ve bunun için büyük bir özveri göstermektedir.Müşteri mutluluğunu hizmet anlayışı olarak benimsemekte ve tüm müşterilerine sunduğu en önemli hizmet olarak kendine görev edinmektedir.

 

BebeLand.com.tr adresinde veri iletiminde 128bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Online mağazamızda kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanınılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Mağazamızda yer alan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

 

BebeLand.com.tr'de güvenli alışveriş, ücretsiz kargo, kapıda ödeme, hızlı destek, hızlı teslimat,  taksit imkanı ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

 

Tüm müşterilerimize keyifli alışverişler dileriz.

 
 

Saygılarımızla,

BebeLand.com.tr ailesi